Otvoren natječaj za posao - FRONT-END DEVELOPER

X-MEDIA d.o.o. je IT tvrtka osnovana 2003. godine i ima dugogodišnje iskustvo u razvoju različitih web rješenja. Uspješnu tržišnu nišu pronašli smo u razvoju modula i tema za DNN CMS. DNN CMS je najpopularniji .NET Open Source CMS i trenutno pokreće oko 700 tisuća web stranica i intraneta širom svijeta. Prepoznajući tržišnu priliku i mogućnost da radimo na vrhunskim proizvodima, od 2010. godine specijaliziramo se za razvoj DNN modula, a kasnije i gotovih tema za DNN bazirane web stranice. Naši moduli vrlo su značajna nadogradnja samog DNN CMS-a, prepoznata od korisnika širom svijeta. Naše proizvode trenutno koriste korisnici iz 115 zemalja svijeta, a među korisnicima se nalaze i svjetski poznate kompanije i organizacije kao što su Coca Cola i NASA.

Zbog širenja opsega poslovanja u potrazi smo za kvalitetnim zaposlenicima koji će sudjelovati u uzbudljivom razvoju novih i postojećih proizvoda. Tražimo FRONT-END DEVELOPERE, .NET DEVELOPERE, WEBSITE DEVELOPERE i dokazane stručnjake različitih profila u razvoju web aplikacija i rješenja. Trenutno je u tijeku natječaj za FRONT-END DEVELOPER-a gdje se zainteresirani mogu prijaviti na natječaj. Za radna mjesta za koja trenutno nemamo natječaj u tijeku, pozivamo vas da nam pošaljete otvorenu molbu. Ukoliko imate odgovarajuća znanja koja bi pridonijela našem poslovanju, rado ćemo razmisliti o vašem pridruživanju u naš tim.

Trenutno otvorena radna mjesta:

FRONT-END DEVELOPER (m/ž), Ivanec

Opis posla:

  • razvoj web aplikacija
  • sudjelovanje u projektiranju novih funkcionalnosti i novih aplikacija

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS odgovarajućeg informatičkog smjera ili odgovarajuće radno iskustvo
  • dobro poznavanja tehnologija kao što su JavaScript, jQuery, AngularJS, ReactJS, Node.js, HTML, CSS
  • poznavanje engleskog jezika
  • prednost je iskustvo u razvoju web aplikacija
  • sklonost timskom radu

Što nudimo:

  • stalno zaposlenje
  • rad na proizvodima koji imaju globalnu primjenu
  • stimulativna primanja
  • putne troškove
  • edukacija i razvoj vlastitih kompetencija
  • ugodna radna atmosfera u dobrom timu

Postupak prijave:

  • Svi zainteresirani koji ispunjavaju navedene uvjete mogu svoj životopis poslati najkasnije do 20.01.2017. na adresu posao@xmedia.hr

Otvorene molbe nam možete poslati za sljedeća radna mjesta:

.NET DEVELOPER

  • razvoj aplikacija u .NET tehnologijama i C# jeziku
  • iskustvo u radu s SQL bazama podataka
  • poznavanje objektno orijentiranog programiranja
  • prednosti su poznavanje web tehnologija kao što su HTML, CSS, JavaScript i slično.

WEBSITE DEVELOPER

  • izrada i odražavanje web stranica, pretvaranje dizajna u web stranice, implementacija dizajna u web aplikacije
  • napredno iskustvo u radu sa HTML, HTML5, CSS i CSS3 tehnologijama
  • prednost poznavanje JavaScripta

Kod radnih mjesta za koja primamo otvorene molbe znači da ovog trena nemamo otvoren natječaj za zapošljavanje, ali bi se to u bliskoj budućnosti moglo promijeniti.